Podologia – ranking profesjonalnych klinik

stopy-podolog

Podologia wciąż pozostaje w swego rodzaju niszy dziedzin medycznych i trudno się temu dziwić, bowiem fach podologa nie został objęty regulacjami prawnymi, a ma to znaczenie ogromne zwłaszcza jeśli chodzi o popularność tej profesji w Polsce. W krajach takich jak Stany Zjednoczone, Francja oraz Niemcy wspomniany zawód święci triumfy, a specjalistyczne kliniki podologiczne pękają w szwach. Czy w naszym kraju również możemy liczyć na fachową i profesjonalną pomoc? Oto ranking najlepszych klinik podologicznych na terenie Polski.

Balola.

Jak twierdzą kreatorzy marki Balola – gabinet powstał w odpowiedzi na potrzeby wymagających kobiet. Profesjonalna klinika podologiczna cechuje się skutecznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu kosmetologii. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wykorzystanie nowatorskich technologii – stanowią ją urządzenia i dermoceutyki o potwierdzonej skuteczności. Personel tworzą zarówno lekarze – dermatolodzy, jak również wysokiej klasy podolodzy i kosmetolodzy. Nie brakuje także profesjonalnych manicurzystek i pedicurzystek, które zadbają o walory estetyczne. Kompleksowa klinika działa na terenie miasta stołecznego Warszawa i wciąż poszerza swą bogatą ofertę.

Ortogenic.

Ortogenic to wrocławska klinika zajmująca się m.in. usługami z zakresu podologii. Hasłem przewodnim marki są zdrowe stopy, dlatego w szerokiej ekipie specjalistów możemy spotkać profesjonalnych podologów , a także – fizjoterapeutów oraz dietetyków. Warto zwrócić szczególną uwagę, iż wspomnianą kadrę zasila również wysokiej klasy ortopodolog, którego trudno znaleźć w innych klinikach. Marka słynie także ze sprzedaży wysokiej jakości wkładek oraz butów ortopedycznych. Atrakcyjną ofertę kliniki wzbogacają bezpłatne konsultacje na które może wybrać się praktycznie każdy.

Poradnia chorób stopy.

Poradnia chorób stopy działa na rynku od blisko 10 lat. Wysoce wykwalifikowany personel zapewnia kompleksową opiekę dla pacjentów cierpiących na choroby stóp, stawów skokowych oraz innych urazów. Bogate doświadczenie opiewa w kilka tysięcy operacji dokonanych poprzez zastosowanie innowacyjnych metod odznaczających się ogromną skutecznością. Sporym walorem kliniki jest komfortowa hospitalizacja oraz kompleksowa terapia schorzeń stopy. Podolodzy i inni specjaliści kreujący kadrę pracowniczą pozostają w stałym kontakcie z innymi wybitnymi specjalistami z Europy i świata. Specjalistyczna poradnia posiada swoje gabinety W Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach.

Gabinet podologiczny Foot-Med – Kraków

Gabinet podologiczny Foot-Med zapewnia profesjonalne usługi w zakresie profilaktyki oraz leczenia zmian występujących na stopach, wad stóp z zastosowaniem wkładek ortopedycznych oraz rehabilitacyjnych, a także profilaktyki stopy cukrzycowej oraz stopy ze zmianami reumatologicznymi. Ta powszechnie ceniona marka posiada ponadto wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wysokiej jakości indywidualnych wkładek ortopedycznych. Usługi kliniki dzielą się na dwie kategorie – pierwsza dotyczy podologii leczniczo-pielęgnacyjnej, druga zaś podologii ortopedycznej.

Sprawdź: https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Kosmetyki-naturalne-1383.html